Hit enter after type your search item

Beni Sev Diye Pdf İndir

/
/
/
5 Views

Beni Sev Diye Pdf İndir. Gülmüyor yüzüm, geçiyor zaman. Dünya durmadan dönüyor. Hep aklımda yarım yamalak bir gün var. Güneş doğuyor, güneş batıyor. Kimsesizliğimi iyi tanı. Bir Asude öyküsü ile karşınızdayız. Kristy o kadar hoş ve alımlıydı ki bir bakan bir kere daha bakıyordu fakat o güzelik ve sürükleyiciliğin artta 7 sene evvel terkedilişinden dinlediği acıdan dolayı kalbini bir başkasına açamıyordu. Brandley ise öylesine yakışıklı ve eforluydu ki bakışları bir gök deliciliğindeydi fakat onda da noksan olan şey bir kalpti. Seneler sonra Brendly o kızıl saçlı bayanı tekerrür görünce işler çok değişmişti…

Asude – Beni Sev Diye Pdf İndir

Kapkara saçları, geceden karanlık gözleri, dünyayı yüklenecek kadar eforlu görünen vücuduyla Bradley, her kadının romantik hayallerini süsleyen şatafatlı bir soyludur. Onda noksan olan tek şey, bir kalptir. Genç adam unutmayı seçtiği geçmişinden uzak, duygusuz bir yaşam yaşarken, kızıl saçlı isyankar bir bayanla karşılaşır. Bu sırlı kadının reel kimliğini bildiğinde dünyası sarsılacaktır. Geçmiş yaraların sancısını hâlâ dinleyen genç bayan, gelecek.

Beni Sev Diye Pdf İndirmek için tıklayın.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :