C. L. Parker - Milyonluk Kirli Sır Pdf İndir
Aksiyon Romanları İndir,  E Kitap İndir

C. L. Parker – Milyonluk Kirli Sır Pdf İndir

C. L. Parker – Milyonluk Kirli Sır Pdf İndir. Elbette düşününce ne kadar mantıklı olduğunu anlayabilirsin. Lanie oldukça cezbedici bir kadındır. Annesi ile yaşayan ve onu oldukça çok seven Lanie, annesinin hastalanması üzerine ona ameliyat parası bulmak zorunda kaldı. Yeterince parayı karşılamak oldukça güç olduğu için bedenini kullanmak zorunda kalıyor. Bunun üzerine tanıştığı genç ve zengin iş adamı Noah’a kendini satmaya karar verir. Bunun üzerine anlaşmalı iki senelik bir ilişki sürdürürler. Bu ilişkide bağlanmak olmayacak ve sadece seks üzerine kurulacaktı. Fakat zamanla Lanie ve Noah yakınlaşma hikayesi başlar.

Milyonluk Kirli Sır E Kitap İndir

Birbirimize meydan okuyor, sonra da hissettiğimiz sahiplenici duygulardan zevk alıyorduk. Bu,ikimizin de keyif aldığı suçluluk verici bir hazdı. Derken, hiçlikten bir aşk ortaya çıktı…

Genç ve güzel Lanie, ölümcül hastalığa yakalanan annesinin tedavisini karşılayacak parayı bulabilmek için kendini iki yıllığına yakışıklı ve zengin işadamı Noah’ya satar. Aşka inancını kaybetmiş, kadınlara güvenini yitirmiş genç adam başlangıçta Lanie’yle yalnızca cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için birlikte olsa da, yaşadıkları tutkulu deneyimlerden sonra zamanla ona bağlandığını fark eder. Lanie ise çoktan Noah’ya karşı büyüyen bir arzu duymaya başlamıştır bile. İşte böyle destansı bir hikaye C. L. Parker – Milyonluk Kirli Sır Pdf İndir ücretsiz indir.

C. L. Parker – Milyonluk Kirli Sır Pdf İndirmek için tıklayın.

C. L. Parker – Milyonluk Kirli Sır Pdf İndir Kitap indir

Kitabı PDF indirmek için Abone OL ve Yorum Yap!

Sol Köşedeki Çana izin vere tıklayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir