Hit enter after type your search item

Günah ve Ödül Pdf İndir

/
/
/
2 Views

Günah ve Ödül Pdf İndir . Görmediğin bir dünya. Gelmeyen bir ses, bana yaklaş. Bana yaklaşamıyorsan bir şekilde beni bulmanı istiyorum. Hayat içimi yakıyor derin bir ses ile ve nefes al. Anımsamak değil fakat andırmak bir sanattır. Andırmak tam üretkenliğin şartıdır. Üretmek, istenilen şeyin benzerini anımsamak ise üretkenliği öldürür. Ruskin’in dediği gibi; sanatta hayatiyet denilen şey; benim için natüralizmin hor görülmesidir. Kural dışılıklardır sanatın uğraşı. Aldıkları şekillerde gösteremeyiz sürüklediğimiz acıları. Doğa denilen şey beyinde yaşam bulur. Bizi doğurmuş olan bir tabiat anadan bahsedemeyiz.

Mehmet Oğuzsağırcı – Günah ve Ödül Pdf İndir

Sanem gizemlerle dolu bir bayandır. Ne olduğunu öğrenemeyiz. Ama onu beğeniriz. Sanem anlatılamaz. O’nu kendiniz keşfetmeniz gerekli. O’nun hakkında ne söylesem de güvenmeyin bana. Ben yalnızca gördüklerimi aktarırım, fakat Sanem, gördüklerimden aşırısıdır. Günah Ve Ödül, benliği oluşturma süreci ile bir sanat yapıtını yaratma süreci arasındaki ilişki üzerine karışık ve derin bir tefekkürün ifadesidir. Sanatın felsefeye.

Günah ve Ödül Pdf İndirmek için tıklayın.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :