Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF

789

Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF

Hayat Cesurlara Torpil Geçer – Bircan Yıldırım Eseri

hayat cesurlara torpil geçer pdf

hayat cesurlara torpil geçer pdf kitap okumak

Hayat Cesurlara Torpil Geçer Konusu

Bircan Yıldırım‘ın Konu bakımından oldukça çarpıcı diyaloglarla süslenen bu kitapta Dilhun, yaşamı süresince ilişkilerinde problem yaşayan bir kadındır. Dilgun, bir gün sahilde yalnız başına üzüntülü bir şekilde yürürken, Vaveyla’nın dikkatini çeker. Aynı yollardan geçmiş olan, aynı buhran ve acılarla savaşan Vaveyla, dışardan baktığında dahi Dilhun’un içindeki acıyı fark eder.

Dilhun’un yanına giden Vaveyla, Dilhun’a yardım etmek istediğini ve sorununu anlatmasını ister. Kitapta da hikaye, tam da bu noktadan sonra gelişir. Kitabın yazarı, Vaveyla isimli karakterin üzerinden ilahi düzenin işleyişini, nasıl iyi olacağını ve kötü enerjiden uzaklaştığını hem okuyucuya hem de Dilhun’a aktarıyor. Genel olarak basit bir dil kullanılmış olsa da, kitap okuyucusuna büyük katkılar sağlıyor. “onu verdiklerinle boğduğun için gitti.” Gibi sözlere yer verilen kitapta, acıdan ders çıkarılmasına da birden fazla değinilmiş.

Türk Edebiyatının en iyi eserlerinden biri olan Hayat Cesurlara Torpil Pdf kitap Geçer, farklı bir anlatım tarzı ile karşılaşmak isteyen her edebiyat severin mutlaka okuması gereken kitaplardan. Zira anlatım tarzı, destekleyici cümleleri kendini iyi hissetmeyen ve tıpkı Dilhun gibi çıkmaz bir burhanda olan kişilerin ayağa kalkmasını sağlıyor.

Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF İndir

YazarBircan Yıldırım

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 256

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2018

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF İndir seçeneği ile kitabı akıllı telefonunuza, tabletinize ya da bilgisayarınıza indirebilir; dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. PDF olmasının en büyük yararı ise, fiziksel kitaplar gibi yer kaplamaması ve istediğiniz yere kendiniz ile zahmetsizce götürmenizdir. İnternet sitemizde Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF dosyasının yanı sıra diğer kitap dosyalarına da erişebilir; kısa süre içerisinde indirerek hemen okumaya başlayabilirsiniz. O zaman vakit kaybetmeden indirme bağlantısını sizlere sunalım…

Pdf Kitap’ını indir


Hayat Cesurlara Torpil Geçer PDF indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?