Karanlık – E. L. James Pdf indir

789

Karanlık E. L. James

Karanlık – E. L. James Pdf indir

Karanlık – E. L. James

Bu seriyi bilmeyen yoktur diye düşünüyorum.
Grinin, karanlığın ve özgürlüğün elli tonu malum Ana’nın ağzından anlatılıyordu. Okuduk bir güzel. Ardından filmleri izledik. Ne kadar bana kitap kadar geçmese de duygusu sonuçta karakterleri ben yakıştırmıstım.
Grey kitabını filmden önce mi sonra mı izledim bilmiyorum ama okuması çok güzel gelmişti sevmiştim. Ama bu kitapta pek öyle olmadı biraz sıkıldım. Herhalde 3 kitabı okumak 3 film + birde Grey’in ağzından anlatılanları okuduğum için bu sarmadı ama ben yine de 3. Kitabı sabırsızlıkla bekliyorum.
Evet +18 ögeler var ama olaya sadece böyle bakmayıp aradaki aşkın güzelliğinde, aşkın kadın ve erkek üzerindeki etkisini değişimi görmemizi sağlayan bir etken olduğunu gösteren bir kitap olduğunu da unutmamak gerekiyor.

 Karanlık E. L. James


Karanlık
E. L. James

Gözbebeklerinin büyümesini, yanaklarının arzuyla pembeleşmesini izliyorum. Beni istiyor. Ben de onu istiyorum. Dudağını ısırıyor. Artık daha fazla dayanamıyorum karanlığın elli tonu… bu sefer anlatma sırası chrıstıan grey’de…

E l james, tüm dünyada milyonlarca okuru peşinden sürükleyen aşk masalına daha derin ve karanlık bir boyut vererek christian’la anastasia’nın hikâyesine geri dönüyor.

Karanlık – E. L. James Pdf Kitapındaki anlatıma göre;

Tutkulu ve yakıcı ilişkileri kalp kırıklığı ve suçlamalarla sona erdi ama christian grey, ana steele’i ne aklından ne de teninden atabiliyor. Onu geri kazanma azmiyle en karanlık arzularını ve mutlak kontrol ihtiyacını bastırmaya, ana’nın istediği şekilde onu sevmeye çalışıyor. Yine de çocukluğunun korkuları hâlâ peşinde

Kitapta sevmediğim bir şey vardı o da yazarın biraz kelime tekrarına düşmesi sanırım. Onun haricin de kitabı beğendim. Okunuşu da çok kolay 600 küsür sayfa ama 1 buçuk günde hemen okudum. Benim bu elli ton serisin de en sevdiğim kitap Karanlığın elli tonu’du. İkinci kitabı, ilk ve son kitaptan bi tık daha fazla seviyorum. Bilmiyorum, sanki bütün olaylar bu kitapta gelişiyo gibi.
.
Kitabı sevmeyenlerin sanırım sebebi +18 sahnelerin olması. Beni ise tam tersine o sahneler hiç rahatsız etmedi hemen okudum ve geçtim. Asıl amaç, asıl görmemiz gereken bence, +18 sahneler değil. Bir adamı, aşk gibi bir duygunun nasıl değiştirdiğini, tepetaklak olduğunu, sevdiği kadın için her şeyden vazgeçebildiğini görmüyoruz. Bence asıl dikkat edilmesi gereken konu bu.


Karanlık – E. L. James Pdf indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 15 Yorum )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Cevapla

Zynp

6 ay önce

Merhaba, kitabi indirebilir miyim. Teşekkürler.

  Cevapla

  star

  6 ay önce

  Acaba kitabi indire bildinizmi banada söylermisiniz?

   Cevapla

   admin

   6 ay önce

   indirme link mevcut

  Cevapla

  Ayşe

  2 ay önce

  Linki bulamıyorum pdf varsa banada gönderir misiniz

Cevapla

star

6 ay önce

Kitabi çokk merak ediyorumm

Cevapla

Naz

6 ay önce

link var mı gözükmüyor

Cevapla

Nur

4 ay önce

Teşekkürler

Cevapla

Ceyda

3 ay önce

Teşekkür

Cevapla

Mevito

2 ay önce

Tesekkürler

Cevapla

Eda

2 ay önce

Teşekkürler

Cevapla

Eda

2 ay önce

Teşekkkürler

Cevapla

Ebru

2 ay önce

Teşekkür ederim

  Cevapla

  Ayşe

  2 ay önce

  Linki bulamıyorum pdf varsa banada gönderir misiniz lütfen

   Cevapla

   İlayda

   3 hafta önce

   Kitap linki yok nasıl indirebilirim

Cevapla

Ayşe

2 ay önce

Linki bulamıyorum pdf varsa banada gönderir misiniz lütfen