Richard T. Hammond - Evrenle Söyleşiler Pdf İndir
Bilim Kitapları,  E Kitap İndir

Richard T. Hammond – Evrenle Söyleşiler Pdf İndir

Richard T. Hammond – Evrenle Söyleşiler Pdf İndir. Keşfetmen gerek, evreni, içinde yaşadığın dünyayı, güzellikleri. Uzun ve bilgin bir araştırma sonucu okuyucuyla buluşan “Evrensel Söyleşiler” adlı çalışma bilim adına oldukça doyurucu ve dikkat çekici bir eser olarak karşımıza çıkıyor. Uzay ve Astroloji biliminin derinliklerine yüzeyden başlayan bir dalışla oldukça akıcı ve bir sohbet havasında ilerleyen bu e kitap sizi evrende kaybolmuş, kara deliğe yakalanmış bir okuyucu gibi içine çekiyor. Kara delikten gezegenlere kadar bir çok konuya değinen Astrofiziğin en dikkat çekici alanlarını bizlere sunan Richard size sunuyor.

Evrenle Söyleşiler E Kitap İndir

Yazar Richard T. Hammond, bu kitapta Evren’in en büyük, en küçük ve en ilgi çekici nesnelerini söyleşi formatında konuşturuyor. Mikrofonunu kâh bir kara deliğe, kâh sarmal gökadaya, kâh Güneş’e, kâh demir atomuna, kâh sicime, kâh antimaddeye ve hatta boşluğa uzatıyor.

Her bir doğal nesne epeyce görmüş geçirmiş; öznesi oldukları, milyarlarca yıl süren ve Evren’in bir ucundan diğer ucuna yayılan “yüksek enerjili” olaylarla dolu anılarını, tatlı tatlı anlatıyorlar. Astrofiziğin küçüklü büyüklü nesneleri, kendi ağızlarından birer birer tanıtılırken; her bir doğal nesnenin birbirine ve bütüne sıkı sıkıya bağlandığı geniş ölçekli bir Evren resmini de çıkarıyorlar. Richard T. Hammond – Evrenle Söyleşiler Pdf İndir tamamen ücretsiz indirin.

Richard T. Hammond – Evrenle Söyleşiler Pdf İndirmek için tıklayın.

Richard T. Hammond – Evrenle Söyleşiler Pdf İndir Kitap indir

Kitabı PDF indirmek için Abone OL ve Yorum Yap!

Sol Köşedeki Çana izin vere tıklayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir