Sara Becker - Sus Pdf İndir
E Kitap İndir,  Korku Romanları PDF İndir

Sara Becker – Sus Pdf İndir

Sara Becker – Sus Pdf İndir. Garip bir hikaye, biraz galip ve düzen değişiyor. Jerry ve Jessica uzun bir süredir birliktedir, yakın zamanda nişanlanmış olan çift evlilik arifesinde düğün için hazırlanmaktadırlar. Jessica bir akıl hastanesinde görevli olarak çalışmaktadır. Bir gün nişanlısının çalıştığı hastaneye onu ziyarete giderek bir sürpriz yapmak isteyen Jerry büyük bir şok yaşar. Jessica kayıptır ve hastanede ki bir akıl hastası olan John ölmüştür. John’un bıraktığı not ise adamın kanını dondurur. Ölmeden önce kanıyla yazdığı not “Jassica benimsin” yazmıştır.

Sus E Kitap İndir

Jerry olayı çözmek için psikopat katilin ıssız bir köydeki evine gider ve orda tanıştığı bir bar sahibinden John Gloag’ın zamanı geri almak için insanları kurban ettiği bir deney üzerinde çalışmalar yaptığını ve bu kurbanlar arasında bar sahibinin eşinin de olduğunu öğrenir. Jerry Londra’ya geri döndüğünde kaybolan nişanlısı Jessica’nın ölüm haberiyle sarsılır ve bunun psikopat John Gloag’ın işi olduğunu düşünür.

Jerry nişanlısının mezarına giderek mezarı açtığında Jessica’nın cesedinin hiç bozulmadığını görür. Cesedi alarak katilin evine gider fakat ne olduğunu anlamadan birden kendini 1500’lü yılların Londra’sında bulur. Katil doktor ve Jessica evlidirler ve köydeki malikanelerinde yaşamaktadırlar. Jerry nişanlısını kurtarmak için kendisini çok büyük bir tehlikeye atar ve katille arasında köşe kapmaca başlar. Sara Becker – Sus Pdf İndir tamamen ücretsiz korkuya hazır olun.

Sara Becker – Sus Pdf İndirmek için tıklayın.

Sara Becker – Sus Pdf İndir Kitap indir

Kitabı PDF indirmek için Abone OL ve Yorum Yap!

Sol Köşedeki Çana izin vere tıklayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir