William Shakespeare - Soneler Pdf İndir
E Kitap İndir,  Pdf Kitap İndir,  Şiir Kitapları Pdf İndir

William Shakespeare – Soneler Pdf İndir

William Shakespeare – Soneler Pdf İndir. Hep yanı başında kaldığın o uçsuz bucaksız dünyada biraz sana kader gülmüyor. Biraz ben yok oluyorum ah geçmişin en iyi yazarları, o bitik şairler. “İlk defa 1609 senesinde topluca basılan 154 sone, denebilir ki, İngilizcenin en şanlı şiir dizisidir. Dünya edebiyatının en hoş misalleri arasında yer alan bu şiirlerde, sevgi, şüphe, özlem, hıyanet, kıskançlık, umut, hayal kırıklığı, kötümserlik, kabahat ve günah, sevgili önünde benliğin bedelsizliği, sevgi kısmetinde her acıya sabretme, vefat karşısında fobi duygulu ve lirik bir sesle dile getirilmiştir.”

Soneler E Kitap İndir

Kırk senenin kışı, hoş alnını abluka etti mi, Kapladı mı suratını derin çukurlar artık, Gençliğinin böbürlü, ziynetli giyim kuşamı Beş para etmez olur, hırpani yırtık pırtık: O zaman sorarlarsa hoşluğun nerdedir,
Dinç ve şen günlerinin definesi ne oldu; Dersen yuvalarına çökmüş şu gözlerdedir, Bencillik utancıyla israfa methiyedir bu. Kavuşur hoşluğun delice beğenilere “Benim hoş çocuğum beni kurtarır,” dersen “Ve suratımı ağartır William Shakespeare – Soneler Pdf İndir şimdi aydınlan.

William Shakespeare – Soneler Pdf İndirmek için tıklayın.

William Shakespeare – Soneler Pdf İndir Kitap indir

Kitabı PDF indirmek için Abone OL ve Yorum Yap!

Sol Köşedeki Çana izin vere tıklayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir