Hit enter after type your search item

Yol Senin İçinde – Kinsun Pdf İndir

/
/
/
11 Views

Yol Senin İçinde – Kinsun

Bu dünyada u/mutsuz bir yaşam sürmek için yaratılmadın. Umutsuzluk halbuki çok uzaktadır.  Farazidir. Gelecek ile örtülüdür. Neden zor olanı seçiyorsun ki? Geleceğe dair planlar insanı hüsrana uğratır. Neden sana uzak olana bel bağlıyorsun? Mutluluk tohumları senin içinde. Şimdide. Bırak filizlensin. Ve sadece izle. Filizlerin içinde koca bir ormana dönüşüşüne şahit ol.

Onu reddetme. Kabullenmekten korkma. Umut hep bakidir. Üzülme, kaybetmedin onu. Sadece onu yaşamayı unuttun. Kendini seçmeyi yeğledin sadece. Kendini unut. İçinde filizlenip koca bir ormana dönüşen yerde yola koyul. Kaybol. Kendini kaybet ki mutluluğu bulasın. Gelecekten kurtul ki asıl kendini bulasın.

Zor şartlar altında insanın yüzleşeceği iki durum söz konusudur. Ya zorlukların getirdikleriyle mücadele edemeyip yok olursunuz ya da tahammül, inanç, ve özgüven ile bir çıkış yolu arar bulursunuz.

Yol Senin İçinde – Kinsun
Yol Senin İçinde – Kinsun
Bu kitabı uzun zamandır okumak istiyordum. Sabırla bekledi beni ben de onu. Sakin bir ruhla bir dinginlikler okumam gerekiyordu. Nihayet hazırım. Güzeldi ruhumu dinlemek gibi güzeldi. Hızın son sürat olduğu şu dünyada durup ruhumu selamlamak iyi geldi. İyi okumalar. Var olun
Günlük hayattaki sorunları bu denli basit çözümlere ulaştırabilmenin vermiş olduğu hazla bir solukta okudum. İnce nüanslar ve biraz da sevgi iliştirilmiş gerçekler…

Kişisel gelişim rafından çekip aldığım bir kitap başta bana tam olarak gelişim kitabı gelmesede şu an ki durumumda hep kendime bi ders çıkardım. Evet bence tam olarak okuduğumuz kitaplarıda kendimize biz çekeriz. Yazarın Türk olduğuna %80 eminim… Umarım herkes beğenir.

Bu küçük kafa,çıkış yolu bulamayınca hemen sonunun geldiğini sanır. Yaşasın korkusuzlar!

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :